로고

(주)대도
로그인 회원가입
  • 자유게시판
  • 자유게시판

자유게시판

تالار مشاهیر UFC فاش می کند که چه چیزی او را از دوران بازنشستگی خارج م…

페이지 정보

profile_image
    작성자 Gary
    댓글 0건 조회 1회 작성일 24-09-23 22:12

본문

لاس وگاس، نوادا - 27 ژوئن: جوآنا جدرژیچیک در تالار مشاهیر UFC 2024 معرفی شد ... [+] مراسم معارفه در T-Nomadic Scene of action در 27 ژوئن 2024 در لاس وگاس، نوادا. (عکس از کریس آنگر/زوفا LLC از طریق گتی ایماژ)
    Zuffa LLC از طریق Getty Imagesاگر من یک مرد شرط بندی بودم، حاضر بودم شرط بندی کنم که آخرین Joanna Jedrzejczyk را در Octagon ندیده ایم.
    عضوی که اخیراً به تالار مشاهیر UFC راه یافته است، می گوید که "هنوز خارش" برای مبارزه دارد. به نظر می رسد قهرمان سابق بازنشسته وزن نی زنان منتظر چالش مناسب است. به گفته Jedrzejczyk، اگر UFC عنوان BMF زن را معرفی کند، او از بازنشستگی خارج می شود.
    Jedrzejczyk در مصاحبه با Cageside Iron out به این موضوع اشاره کرد. از او پرسیده شد که اگر برگردد دوست دارد با چه کسی بجنگد. من دوست دارم (جنگ) کنم، اما اسمی در ذهنم نیست. من نمی دانم - هر کسی. من از جنگیدن با کسی نمی ترسم، مسئله همین است.»
    در مورد عنوان BMF به طور خاص چطور؟ «البته، وقتی نام من را آوردند (به عنوان یک BMF)، من بلافاصله به هانتر (کمپبل) پیام دادم. من می گفتم، "پس هانتر، نظرت در مورد مبارزه من برای کمربند BMF زن چیست؟" و او می گفت: "نه، شما به عناوین بیشتری نیاز ندارید." ... اگر آنها BMF را برای زنان ایجاد کنند، من می خواهم اولین نفر باشم. من از دوران بازنشستگی ام بیرون می آمدم تا برای کمربند BMF بجنگم. بیا بریم."
    در ادامه می توانید کل مصاحبه را مشاهده کنید.
    اطلاعات بیشتر از FORMFORBES ADVISORبهترین حساب‌های پس‌انداز پربازده در سال 2024 توسط کوین پین مشارکت‌کننده بهترین حساب‌های پس‌انداز سود 5 درصدی سال 2024 توسط Cassidy Horton ContributorJedrzejczyk برای نسخه زنانه عنوان BMF###دخ مناسب است. او ممکن است بهترین استندآپ مبارز در تاریخ MMA زنان باشد، و وقتی صحبت از سرسختی به میان می‌آید، Jedrzejczyk در سطح نخبه است.
    او کاهش وزن وحشتناکی را در حرفه خود داشت، بنابراین امیدواریم که او در وزن مگس یا 135 پوند در بخش وزنه‌های خفیف رقابت کند. مفهوم BMF مبهم است. در ابتدا، به نظر می رسید که برای مبارزانی طراحی شده بود که به عنوان مدعی عنوان قهرمانی را پشت سر گذاشته بودند، اما برای رقبایی که هنوز نام کافی برای حرکت دادن سوزن را داشتند.
    اولین مبارزه BMF باعث شد که خورخه ماسویدال نیت دیاز را در UFC 244 در نوامبر 2019 از طریق توقف داور/پزشک (کات) شکست دهد. به اندازه کافی عجیب، آن دو شنبه شب در یک مسابقه بوکس با هم می جنگند.
    BMF در دو مبارزه بعدی خود کمی تکامل یافت. در حالی که هر دو نفر در سبک وزن مدعیان جدی عنوان قهرمانی بودند، جاستین گیته در ژوئیه 2023 در UFC 291 داستین پویریر را با ضربه سر شکست داد.
    به همین ترتیب، Gaethje عنوان BMF را در آوریل در UFC 300 زمانی که در buzzer توسط مکس هالووی KO'd بود از دست داد. باز هم، هر دو مرد در زمان دیدار خود مدعی بودند و هالووی ممکن است تا حد زیادی به دلیل قدرت عملکرد خود در UFC 300 موفق به کسب عنوان قهرمانی در وزن پر شده باشد.
    برد هالووی درخشش جدیدی برای عنوان به ارمغان آورد که شاید دوباره تعریف شده باشد.
    اگر ایلیا توپوریا، پادشاه پر وزن، راه خود را پیدا کند، درگیری اجتناب ناپذیر او با هالووی برای تاج 145 پوندی و کمربند BMF خواهد بود. تمایل Jedrzejczyk برای رقابت در BMF زن به طور بالقوه برای این ورزش و UFC هیجان انگیز است.
    از آنجایی که تاریخچه MMA زنان به اندازه مردان طولانی نیست، مبارزان زیادی وجود ندارند که فرصتی برای ایجاد شغلی داشته باشند که آنها را با معیارهای BMF زنانه در نظر بگیرد.
    امید است که UFC پتانسیل قهرمانی زن BMF را بشناسد و این فرصت را برای مبارزان زن خود فراهم کند. این حرکت می تواند پتانسیل درآمد آنها را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.
    من را در توییتر دنبال کنید. برایان مازیک از سال 2011 به دنبال بازی‌های ویدیویی و ورزش‌های رزمی بودم. من برای Bleacher Report، The Ring، Mic و یکی از بنیانگذاران کانال یوتیوب ورزش های رزمی The Crusade Guys هستم. من همچنین کانال Alone Mazique یوتیوب را از سال 2009 اجرا و راه اندازی کرده ام.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
    * چاپ مجدد و مجوزها

If you have virtually any issues concerning in which along with tips on how to make use of اخبار خودرو سایپا اطلس (PK), you'll be able to email us from our webpage.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.