로고

(주)대도
로그인 회원가입
  • 자유게시판
  • 자유게시판

자유게시판

روتین مسابقه صحبت های اسکار پیاستری، ماشین 2026. و تنها چیزی که با F1 …

페이지 정보

profile_image
    작성자 Chris
    댓글 0건 조회 3회 작성일 24-09-19 19:36

본문

در تعطیلات تابستانی، اسکار پیاستری شش سکو برای فصل 2026 داشته است، از جمله یک برد در ... [+] جایزه بزرگ مجارستان. (عکس از دین موهتاروپولوس/گتی ایماژ)
    Getty ImagesOscar Piastri باید در جایی دور از همه چیز فرمول 1 استراحت کند. با توجه به جایزه بزرگ بلژیک، این فصل به طور رسمی در تعطیلات تابستانی قبل از گرندپری هلند است که شاهد ورود رانندگان و تیم‌ها از هفته دوم تا آخر ماه آگوست است. با این حال، او پنجشنبه در مقر مک لارن است و در یک مصاحبه اختصاصی با من برای فوربس، سوالاتی را مطرح می کند.
    اینکه بگوییم پیاستری در فرمول 1 صعودی شهاب‌سنگ داشته است، واضح است. این استرالیایی اکنون در سن 23 سالگی مسابقات کارت را در سال 2011 آغاز کرد و سپس به سرعت در رده‌های فرمول 1 صعود کرد. در طول مسیر او قهرمانی فرمول 3 در سال 2020 و قهرمانی فرمول 2 در سال 2021 را هر دو با Prema Racing به دست آورد.
    اگر به خاطر اختلاف قرارداد با آلپاین که در آن او یک راننده ذخیره F1 بود، مشخص نیست که آیا صعود کند می شد یا خیر، اما تا سال 2023 او قراردادی را با مک لارن امضا کرد تا برای اولین بار در گرندپری بحرین به صورت تمام وقت در فرمول 1 شرکت کند. فصل را در جایگاه نهم به پایان رساند.
    برای نیمه اول فصل 2024، فرمول 1 شروع به مشاهده مقداری برابری می کند. بله، مکس ورشتاپن هنوز در رتبه اول جدول رده بندی ردبول قرار دارد، اما ناگهان مک لارن و مرسدس بنز رقابتی شدند.
    پیاستری در ضخامت آن قرار دارد. در حال حاضر چهارمین جدول رده‌بندی او در چهار مسابقه از هفت مسابقه گذشته روی سکو بوده است (او فقط سکو را در سایر مسابقات P4 در جده، ملبورن، ایمولا و سیلورستون از دست داد)، از جمله برنده شدن در جایزه بزرگ مجارستان. در تعطیلات تابستانی، پایان های او به همراه هم تیمی اش، لاندو نوریس، مک لارن را در رده دوم مسابقات قهرمانی سازندگان قرار داده است که تنها 42 امتیاز کمتر از ردبول دارد.
    بیشتر برای YOUWWE نتایج خام: برندگان و نمرات در 5 آگوست 2024 موندو دوپلانتیس برای نهمین بار رکورد جهانی خرک با میل را شکست و دومین مدال طلای المپیک را به عنوان معاون انتخاب کامالا هریس کسب کرد؟ 235,100 دلار اکنون، میلیون‌ها نفر بعداً؟ جایی که ردبول شاهد از دست دادن دو توسعه‌دهنده کلیدی در پایان فصل خواهد بود - آدریان نیوی، مدیر ارشد فناوری و جاناتان ویتلی، مدیر ورزشی که به آئودی می‌رود - مک‌لارن روز پنجشنبه اعلام کرد که تیم آندره آ استلا قرارداد خود را تمدید کرد. در پاسخ به این سوال که نظر او در مورد این خبر چیست، پیاستری فوق‌العاده خوش‌بین بود.
    پیاستری گفت: "من برای تمدید آندریا هیجان زده هستم." من فکر می کنم که داشتن ثبات بسیار بسیار مهم است، به خصوص با چنین فرد کلیدی مانند مدیر تیم. او در یک سال و نیم گذشته یک رهبر باورنکردنی برای ما بوده است."
    روال هفته مسابقه با تقاضاهای زیاد فصل فرمول 1، وقفه های کمی برای رانندگان وجود دارد. بسته به جایی که آنها برای مسابقه در سراسر جهان برنامه ریزی شده اند، برنامه کلی را دیکته می کند.
    پیاستری گفت که اگر مسابقات در اروپا باشد، او در هفته مسابقه می‌آید و از دوشنبه تا چهارشنبه تمرین خواهد کرد و تمرینات خود را به دویدن در سالن بدنسازی، دوچرخه‌سواری و سایر اشکال تمرینی تقسیم خواهد کرد.
    او در توضیح برنامه 24 مسابقه فعلی و خواسته های این ورزش گفت: "اگر در هفته های مسابقه تمرین نمی کردیم، اصلاً تمرین نمی کردیم."
    در بین تمرینات، دورهای شبیه ساز در مقر مک لارن در نظر گرفته می شود. بنابراین، برنامه سفت و سخت نیست.
    او گفت: "این کمی به برنامه زمانی [با شبیه ساز] بستگی دارد،" او گفت: "این ممکن است فقط هفته قبل باشد، اغلب در طول هفته قبل از آن... گاهی اوقات سه شنبه می تواند روز شبیه ساز باشد، بنابراین باید روز دوشنبه تمرین کنید. سه‌شنبه وارد مک‌لارن شوید، از شبیه‌ساز استفاده کنید، روز چهارشنبه کمی تمرین کنید و سپس همان شب یا صبح پنجشنبه برای روز رسانه‌ای در پیست به پیست برسید.
    زمانی که مسابقات به خارج از اروپا سفر می کنند، روال تغییر می کند. رانندگان معمولاً هفته قبل به جایی می‌رسند که در برنامه‌های مسابقات در مکان‌هایی مانند ژاپن و آمریکای شمالی برنامه‌ریزی شده است تا بتوانند با تغییر در مناطق زمانی سازگار شوند.
    او گفت: «اگر مانند استرالیا یا آسیا است، احتمالاً پرواز می‌کنید، آخر هفته قبل را بگویید تا به منطقه زمانی و جت‌لگ عادت کنید، و قبل از آن به سیم‌کارت متوسط ​​عادت کنید.
    برنده مسابقه اسکار پیاستری از استرالیا و مک لارن در پارک فرمه در طول مسابقات جایزه بزرگ F1 ... [+] مجارستان در هانگارورینگ در 21 ژوئیه 2024 در بوداپست، مجارستان جشن می گیرند. (عکس از براین لنون - فرمول 1/فرمول 1 از طریق گتی ایماژ)
    فرمول 1 از طریق Getty ImagesQuad Ringlet و سایر فرصت‌های حامی، قراردادهای اسپانسر شخصی در دنیای مسابقه غیرمعمول نیست، و به ویژه برای رانندگان فرمول 1 که به ستاره‌های مشهور راک رسیده‌اند، که اجازه می‌دهد محصولات در سطح جهانی با توجه به مسابقات فرمول 1 به نمایش گذاشته شوند. در حال حاضر، Piastiri فقط یکی دارد، اما مناسب است.
    Quadriceps Engage یک سیستم نصب مبتنی بر کیس برای گوشی‌های هوشمند است که از ماشین‌ها و کامیون‌ها، موتورسیکلت‌ها و دوچرخه‌ها تا اطراف خانه و محل کار را شامل می‌شود.
    پیاستری درباره محل تاسیس Space Lock in می گوید: «این یک همکاری خوب است که هر دو اهل ملبورن هستند. آنها در زمان مشابهی شروع به کار کردند، بنابراین نسبتاً جدید هستند و به نوعی با زمانی که من وارد F1 می شدم مصادف شده بودند. پس این چیز خوبی برای افتخار بود. و آنها یک شریک عالی و عالی بوده اند. این یک اسپانسر عالی بوده است.»
    در پاسخ به این سوال که چه نوع حمایت‌های دیگری او را مجذوب خود می‌کند، این موضوع بیشتر در مورد مناطقی است که علاقه مستقیم دارند تا اینکه صرفاً به هر چیزی که در مقابل او انداخته می‌شود بپرد.
    "من فکر می کنم برای من، داشتن حمایت ها و مشارکت های با کیفیت بسیار مهم است. این بزرگترین چیز است،" او اضافه می کند. من می‌خواهم که آنها دلیل یا داستانی داشته باشند که شما [به آن ارتباط دارید].»
    در حالی که این شرکت اسپانسر مک لارن است، پیاستری از بنیاد مرجانی بزرگ به عنوان چیزی نزدیک به او یاد کرد که به گفته او «می‌تواند به آن افتخار کند».
    در مورد فرصت های تجاری، در به نظر باز است.
    "من هنوز هم دارم دقیقاً در جایی که می‌خواهم با آن طرف کار بروم، پاهایم را پیدا می‌کنم. اما خیلی خوب است که شرکت‌هایی داشته باشید که ارزش‌های مشابه و داستان‌های مشابهی با آن‌ها دارند و در عین حال، در کنار آن‌ها هستند. برای هر دو طرف خوب کار می کند.»
    پاسخ خارج از مجارستان و جایزه بزرگ بلژیک پیاستری در دو مسابقه گذشته یک رشته سکوهای باورنکردنی داشته است. او برنده مسابقات GP مجارستان شد و بعد از اینکه جورج راسل به دلیل کمبود وزن خودرو طبق مقررات در اسپا رد صلاحیت شد، P2 را پشت سر لوئیس همیلتون قرار داد. و با این حال، هر دو نژاد با بحث و جدل همراه بوده اند.
    برای گرندپری مجارستان، با پیشروی پیاستری، مک لارن برای هم تیمی خود، لاندو نوریس، استراتژی متفاوتی در پیت را انتخاب کرد، و او را در دامان پیاستری قرار داد. دستورات تیم به نوریس از طریق رادیو ارسال شد تا به پیاستری اجازه دهد از او عبور کند و رهبری و پیروزی نهایی را دوباره به دست آورد. مسابقه‌دهنده‌ها مسابقه‌دهنده‌اند - آنها برای برنده شدن ساخته شده‌اند - و نوریس با احساسات بالا از این وضعیت شکایت کرد و بعداً بابت طغیان خود عذرخواهی کرد.
    برای گرندپری بلژیک در اسپا، پیاستری به سختی شارژ می‌شد، به خصوص در هوای پاک. او که در دور 31 برای لاستیک به گود فراخوانده شد، او از جعبه خارج شد و ثانیه های ارزشمندی در توقف هزینه کرد. در 4.4 ثانیه، مدیر تیم آندره آ استلا گفت که این "پرهزینه" است.
    رسانه های F1 رقابتی هستند و بر روی این دو حادثه تمرکز کرده اند و مجموعه ای از مسابقات چشمگیر را مخدوش کرده اند. فرمول 1 همان طور که هست پر فشار است، بنابراین از پیاستری پرسیدم که چگونه با فشار رسانه ها کنار می آید و آیا به آنچه درباره او نوشته می شود توجه دارد یا خیر.
    او با اشاره به عبور بیش از حد از جعبه چاه گفت: "این بیرون است، اما من فکر می کنم بسیاری از چیزهای بیرون درست است." من نیازی به دانستن این موضوع نداشتم که اشتباه کردم. اما بدیهی است که این چیزی است که آنها در مورد آن گزارش خواهند کرد [اما منصفانه بود]. از طرف دیگر، برخی هستند که سعی می کنند فقط کلیک و توجه را به خود جلب کنند. بنابراین این نوع دو وجه مختلف رسانه وجود دارد. من فکر می کنم برای من، نادیده گرفتن همه شایعات و افرادی که سعی در ایجاد داستان دارند بسیار آسان است. اما من فکر می‌کنم بسیاری از مطالب واقعی از جهاتی جالب هستند.»
    تفکرات در مورد خودروی 2026 و برابری با توجه به اینکه نه تنها مک لارن، بلکه مرسدس بنز خودروها را برای مقابله با ردبول رقابتی تر می کند، این نشانه این است که تیم ها به اندازه کافی قوانین مربوط به خودرو را در نظر گرفته اند تا شروع به عقب نشینی کنند. تقریباً همیشه، معرفی یک ماشین جدید باعث می شود که یک تیم سریعتر از سایرین آن را کشف کند. با ماشین فعلی، ردبول است. ماشین قبلی مرسدس بود.
    در سال 2026، F1 نسل بعدی را خواهد داشت. با تکیه شدید به افزایش قدرت باتری، سیستم DRS در بال عقب با انفجار باتری اضافی جایگزین خواهد شد. این نیروگاه همچنین با سوخت 100 درصد پایدار کار خواهد کرد. در سایر قسمت‌ها، مقررات جدید F1 باعث می‌شود این خودرو 30 کیلوگرم سبک‌تر و بال‌های جلو و عقب متحرک‌تر باشد تا امکان مسابقات نزدیک‌تر را فراهم کند. خودروها همچنین کمی کوتاه‌تر و باریک‌تر خواهند بود و حداکثر فاصله بین دو محور 200 میلی‌متر به 3400 میلی‌متر کاهش می‌یابد، در حالی که عرض آن 100 میلی‌متر به 1900 میلی‌متر کاهش یافته است.
    پیاستری در پاسخ به این سوال که نظرش در مورد ماشین جدید چیست، گفت: "این یک چشم انداز هیجان انگیز است."
    او گفت: «تغییرات در موتور - که در سال 2026 اتفاق می‌افتد - می‌تواند تفاوت‌هایی را [بالا و پایین شبکه] ایجاد کند. بنابراین، در طول زمان، حاشیه زیادی برای پیشرفت برای تیم‌ها وجود خواهد داشت.»
    او با اشاره به ردبول و مرسدس قبلی گفت: «تاریخ نشان داده است که معمولاً یک تیم وجود دارد که آن را بیشتر از سایرین در ابتدا به دست می آورد. اصلاً تعجب آور نیست که ببینیم یک تیم در سال 26 پیش می آید یا نه. امیدوارم این ما هستیم اما ما صبر می کنیم و خواهیم دید.»
    اسکار پیاستری روی صندلی. (عکس از پیتر فاکس - فرمول 1 / فرمول 1 از طریق گتی ایماژ)
    فرمول 1 از طریق Getty Images چیزی که اسکار پیاستری با فرمول 1 پیش بینی نمی کرد پیاستری در تمام دوران حرفه ای خود در مسابقات اتومبیلرانی موفق بوده است. او طعم فرمول 1 را به عنوان یک راننده ذخیره چشید. اما وقتی از او پرسیده شد که وقتی یک راننده تمام وقت شد، در مورد این سریال چه چیزی را پیش‌بینی نمی‌کرد، چیزی بود که با توجه به جذابیت عظیم این ورزش در قلمرو به وجود آمد: شهرت.
    پیاستری به‌طور استثنایی مستدل و بالغ است. "شهرت" چیزی است که به نظر نمی رسد او به عنوان بخشی از مسابقه دنبال کند. آن را به سادگی با قلمرو می آید.
    می‌دانید، می‌توانید در مورد نحوه برخورد با رسانه‌ها و کار با حامیان مالی مشاوره دریافت کنید، اما شهرت واقعاً چیزی است که نمی‌توان درباره آن آموزش داد. هیچ کتاب راهنما وجود ندارد این یک چیز است که باید در پیست تشخیص داده شود - این مورد انتظار است. بزرگترین چیزی که واقعاً من را شگفت زده کرد، این بود که چند نفر در زندگی عادی من را در خارج از مسیر تشخیص دادند."
    برنامه‌هایی برای تعطیلات تابستانی با پایان یافتن مکالمه، نمی‌توانستم به خودم یادآوری نکنم که اسکار پیاستری قرار بود کمی در تعطیلات باشد و با این حال او با رسانه‌ها صحبت می‌کند. وقتی از او پرسیدم که چه برنامه‌ای برای استراحت کوتاه دارد، او گفت که می‌تواند به طور کامل از همه چیز F1 جدا شود، بخشی از آن خواهد بود. یا تا جایی که یک راننده می تواند. مانند هر جوان موفق 23 ساله، او یک کاری را که قرار است انجام دهد فاش کرد.
    او گفت: "من با دوست دخترم وقت خواهم گذراند." او به تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شده است، بنابراین این یک استراحت مناسب برای هر دوی ما است.
    من را در توییتر یا لینکدین دنبال کنید. وب سایت من را بررسی کنید. موری براون دنبال نامزد سابق ورزش نویس ملی سال. دیگر کارهای مکتوب قبلی من را می توان در Variety، USA Today، Baseball America، Baseball Prospectus و Fangraphs یافت. کار آزاد را می توان در مجله تجاری پورتلند و نیویورک تایمز یافت. آثار من برای تجزیه و تحلیل و تفسیر در نیویورک تایمز، مجله تایم، ایالات متحده آمریکا، بوستون گلوب، شیکاگو سان تایمز، واشنگتن تایمز، CNN/Money، MarketWatch، Crain's Business NY، Crain's Detroit Business، Crain's Business Chicago، The Deal، Rocky Mountain News، Fox News، New York Daily News، Sports Illustrated.com، NY Sun، South Florida Sun-Sentinel، Tampa Tribune، Toronto Globe and Mail، Los Angeles Times، Chicago Sports Review، Pittsburgh Post Gazette ، سن پترزبورگ تایمز، پیتسبورگ تریبون-ریویو، اخبار سن خوزه مرکوری، اورگونیان، مجله تجاری پورتلند، مجله ماهانه فانتزی ورزشی، هفته نامه ورزشی یو اس ای تودی و غیره. من مشتاقانه منتظر نظرات شما هستم و می توان آن را در توییتر از طریق @BizballMaury"> دنبال کرد

* استانداردهای تحریریه چاپ
    * چاپ مجدد و مجوزها

Here is more regarding اخرین اخبار اتومبیل take a look at the site.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.